Bez kategorii

Nowa definicja transportu

Będąc właścicielem dobrze prosperującej firmy z pewnością każdego dnia zastanawiasz się co zrobić i jakie innowacje wprowadzić, aby Twój zakład mógł funkcjonować jeszcze wydajniej i dostarczać Twoim klientom tylko towar najwyższej klasy. W firmach o profilu przemysłowo- transportowym ważna jest jakoś opakowania, jakie zdecydujemy się wykorzystać. Wszystko zależy od jakości produktów składowych, które niejako przyczyniają się do naszego sukcesu. Skoro więc prowadzenie biznesu przemysłowego zaczyna się od strony opakowań to czemu nie zawsze wybieramy te najlepsze? Oto przyszedł najwyższy czas na poznanie możliwości, jakie stwarzają Palety H1.

Nowy wymiar transportu

Na pewno wszyscy już znają dostępne możliwości przewożenia produktów wymagających pojemników. Wśród wszystkich możliwości z pewnością każdy przedsiębiorca ma swoje ulubione. A co, jeśli do naszych łask mogłaby się wkraść paleta H1? Pod tą niepozorną nazwą kryje się prawdziwy przełom w transporcie. Twórcy palety H1 dołożyli wszelkich starań, aby była w stanie służyć ludziom na najwyższym poziomie. Ten pomocny przy transporcie sprzęt został stworzony zgodnie z certyfikowaną normą DIN EN ISO 8611-1. Cała paleta waży jedyne 18 kilogramów, przy czym jest w stanie unieść obciążenie około tony.

Ten element transportu został zaprojektowany z myślą o przemyśle mięsnym, spożywczym, a także handlu detalicznym, dzięki swojej praktycznej, gładkiej powierzchni jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki czemu można liczyć na całkowitej higieny. W przypadku palety H1 stwierdzenie, że jest to najlepszy sprzęt do transportowania naszego cennego towaru, nie jest żadnym wyolbrzymieniem, a wręcz całkowitą podstawą.

Jak duża jest paleta?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, Paleta H1 waży około 18 kilo, może unieść nawet tonę i ma gładką powierzchnię pozwalającą na utrzymanie jej w czystości. 1200 x 800, takie ma paleta h1 wymiary, która została przygotowana w dwóch wersjach. Ponadto jest odporna na temperaturę do -20 stopni Celsjusza a jej brzegi zostały wyposażone w 7 milimetrowe obręcze zwiększające przyczepność palet ułożonych razem na stosie.

Wybierz to co najlepsze!

Palety H1 to nie tylko lepsze możliwości przewozu wyprodukowanego towaru. Jeśli decyzja o kupnie nie jest do końca przekonywującą, wówczas istnieje możliwość wynajęcia takiej palety. W prowadzeniu własnej działalności nic nie jest proste, ale są rzeczy, które mogą być wygodniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Depilacja Laserowa w Gorzowie

Poszukujesz skutecznego sposobu na pozbycie się niechcianego owłosienia? Depilacja laserowa w Gorzowie to metoda, która może zrewolucjonizować Twoje podejście do tematu gładkiej skóry. Dowiedz się więcej o tej innowacyjnej technologii…
View Post

Pojemniki plastikowe a ekologia

Wydawać by się mogło, że plastikowe opakowania wykorzystywane na co dzień w wielu branżach przemysłu nie mają zbyt wiele wspólnego z ekologią. Okazuje się jednak, że jeśli producent pudełek plastikowych…
View Post