Bez kategorii

Jakie naczynia wybrać na imprezę zakładową? – Kubeczki plastikowe

Kubki jednorazowe plastikowe bardzo dobrze sprawdzają się na każdych dużych zjazdach pracowniczych oraz innych imprezach zbiorowych. Lekkie, zajmujące mało miejsca kubeczki można wykorzystać do napojów gorących, zimnych oraz przekąsek o różnej temperaturze podania od mrożonych lodów po gorące zupy.

Jak ustawiać kubeczki plastikowe na stołach?

Prawidłowym ustawieniem kubków jednorazowych jest wyeksponowanie ich w stosikach bezpośrednio na stołach. Naczynia te powinny być odwrócone do góry dnem. Osoba sięgająca po pojemnik złapie za spodnią część ścianki. Taki sposób podawania kubków jednorazowych jest w 100 procentach higieniczny.

W przypadku postawienia stosu z kubkami odwrotnie (dnem do dołu) może zaistnieć sytuacja zabrudzenia kantów następnego kubka niesterylnymi dłońmi. Doprowadzić to może do przeniesienia pozostawionych z dłoni zarazków z kubka do ust osoby z niego pijącej. W celu zadbania o higienę i zdrowie zaproszonych gości warto pamiętać o prawidłowym ustawianiu kubków na stole.

Jak zapobiegać mieszaniu się kubków jednorazowych czystych ze zużytymi?

Jeżeli brak jest kosza na zużyte kubki plastikowe, konsumenci będą narażeni na sięgnięcie po wykorzystany już wcześniej kubek przez kogoś innego. Bezie on stał na tym samym stole co czyste Kubki jednorazowe plastikowe. Zdarza się tak za każdym razem, gdy kosza w ogóle nie ma lub stoi w mało widocznym miejscu.

Osoba wypija zawartość kubka i odstawia go z powrotem na stół. Będzie to podyktowane zasadą utrzymania porządku w pomieszczeniu. Z pewnością rzucenie kubka na podłogę byłoby bardzo źle przyjęte przez pozostałych uczestników zjazdu. Dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednie pojemniki na zużyty plastik. Koniecznie muszą być widoczne i oznakowane, aby zapobiec bałaganowi i dezorientacji konsumentów.

Jakie kubeczki plastikowe zamówić na jubileusz firmowy?

Firma, która chce zaprosić swych pracowników na spotkanie jubileuszowe, może zamówić na taką imprezę kubki plastikowe z nadrukiem. Może być na nim zamieszczona informacja, ile lat przedsiębiorstwo istnieje już na rynku. Może także zawierać logo firmy i życzenia dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Miłym akcentem będzie dodanie na ściance kubka kolorowego motywu (kwiatek, uśmiechnięta buźka itp.). Takie plastikowe kubki z nadrukiem podniosą uroczysty charakter zorganizowanej imprezy. Ponieważ jednorazowe kubki są o wiele praktyczniejsze w takich okolicznościach, warto po nie sięgnąć i zadbać o to, aby surowiec, z którego są wykonane, był biodegradowalny.

Jeśli wykorzystany plastik do produkcji kubeczków jednorazowych nadaje się do ponownego przerobienia, będzie to kolejnym uzasadnionym powodem zastosowania właśnie takiego rodzaju pojemników zamiast zwykłych szklanek czy kruchych literatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

SEP – co warto wiedzieć

SEP to organizacja pozarządowa zrzeszająca inżynierów, technologów oraz adeptów szkół związanych z szeroko pojętą elektryką. SEP zajmuje się propagowaniem oraz edukacją na temat kwestii związanych z dziedziną elektryki.
View Post

Najczęściej popełniane błędy w CV

Podczas pisania CV wielu kandydatów popełnia sporo błędów. Część z nich jest oczywista i łatwo zauważalna, jednak niektóre z nich można w bardzo łatwy sposób przeoczyć, ponieważ są bardzo subtelne…
View Post

Kurierzy

Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że sytuacja na świecie przybierze taki kształt, jaki ma obecnie. Swojego rodzaju upośledzenie gospodarcze nastąpiło znienacka i całkowicie zmieniło oblicze realiów, w których…
View Post

Najlepsze środki do utrzymania czystości w firmie

Właściwe utrzymanie czystości w wielu gałęziach przemysłu i usług jest kluczową sprawą. Nie wystarczą tu zwykłe środki czystości, które stosowane są powszechnie w domach. Niezbędne są specjalistyczne preparaty, które pozwolą…
View Post