Bez kategorii

Czy kalendarz firmowy nadaje się na prezent dla pracowników?

W ciągu roku jest kilka okazji, z których pracodawca powinien ofiarowywać swoim pracownikom upominki. Jest to związane ze zwyczajem oraz jest uważane za przejaw szacunku wobec innych. Jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla pracowników są kalendarze książkowe. Czy nadają się one na prezent? Czy warto je wybierać?

Są uniwersalne

Producent kalendarzy książkowych może dostosować swój produkt do oczekiwań klienta. Jednak warto pamiętać, że podstawowa wersja kalendarza jest zwykle na tyle uniwersalne, że mogą one doskonale wpasować się w gusta większości odbiorców. Dzięki temu kalendarze mogą być praktyczne dla każdego, kto je otrzyma.

Duża uniwersalność kalendarzy książkowych wpływa na to, że można je podarowywać pracownikom na każdym szczeblu. Spodobają się one wszystkim zatrudnionym i każdy będzie mógł z nich korzystać, bo przecież wszyscy muszą planować.

Są eleganckie

Każdy producent kalendarzy książkowych dba o to, by jego produkt był jak najbardziej estetyczny i ciekawy dla odbiorców. Z tego powodu kalendarze są eleganckie. W ten sposób mogą wpisywać się w oczekiwania większości odbiorców. Z racji wysokich walorów estetycznych osoba, która zdecyduje się podarować kalendarz, nie musi wstydzić się takiego prezentu.

Eleganckie kalendarze sprawdzą się także jako prezenty dla klientów i kontrahentów. Z racji swojego nienagannego wyglądu na pewno nie będzie trzeba martwić się tym, że zostaną one potraktowane jako coś nieodpowiedniego. To po prostu pomysł na ponadczasowy prezent, który zawsze będzie na miejscu.

Są dostępne w wielu wariantach

Kalendarze książkowe są dostępne w wielu wariantach. Najbardziej popularne są dzienne i tygodniowe. Zdarzają się też kalendarze, które mają bardzo rozbudowaną sekcję weekendową oraz sporo miejsca na notatki. Są też takie, w których dużą rolę odgrywa miejsce przeznaczone na wpisanie adresów i telefonów.

Z racji tego, że kalendarze są dostępne w tak wielu wersjach, to można znaleźć model odpowiedni dla każdego. W ten sposób firma może podarować swoim pracownikom wersję kalendarza, która może najbardziej przypaść im do gustu. Przykładowo – jeśli firma działa w weekendy, to kalendarz powinien mieć sporo miejsca do planowania także tych dni.

Kalendarze trójdzielnedostępne są w ofercie Ateko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Projekty domów energooszczędnych – przyszłość budownictwa już dziś! Odkryj z nami, jak projektować i budować domy, które są nie tylko piękne, ale także przyjazne dla środowiska i kieszeni.

Czym są domy energooszczędne? Domy energooszczędne to budynki, które zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne domy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, takie domy są w stanie generować część potrzebnej…
View Post

Jak wybrać opakowania plastikowe?

Opakowania plastikowe producent mają zdecydowanie większą liczbę korzyści niż mogłoby się wydawać. Wybór wspomnianych produktów nie jest jednak łatwy. Na rynku funkcjonuje bardzo duża liczba firm, które mają w swoich…
View Post

Kalendarz biurkowy – gdzie, jaki i dlaczego?

Chociaż współczesna doba cyfryzacji i technologii niemal przejęła kontrolę nad każdym aspektem życia, wciąż warto skorzystać z nieco bardziej tradycyjnych opcji. Szczególnie jeśli chodzi o planowanie, standardowy kalendarz okaże się…
View Post

System przyszłości

Zapytania czym jest system erp często pojawiają się na forach technologicznych i tematycznych. System bije bowiem rekordy popularności w ostatnim czasie jako znaczne wsparcie w prowadzeniu i funkcjonowaniu firmy. Nic…
View Post