Bez kategorii

10 powodów, dla których warto mieć samodzielnie zaprojektowany kalendarz

Możliwość samodzielnego zaprojektowania swojego kalendarza cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem. Nic dziwnego, w końcu takie notesy lub wiszące plakaty to unikatowe przedmioty. Mimo upływu czasu i rozwoju nowych technologii, wciąż spora część z nas lubi korzystać z tradycyjnych kalendarzy. Warto jednak wyjść z pewnych schematów i swój własny kalendarz książkowy lub biurkowy zaprojektować samodzielnie. Jeżeli nie jesteś jeszcze pewny, czy warto, to ten artykuł z pewnością cię przekona.

10 argumentów „za”

1. Niepowtarzalność. Nie miałeś nigdy wrażenia, że wszystkie kalendarze w sklepach, księgarniach i kioskach wyglądają niemal identycznie? Wykonując swój kalendarz własny projekt wyróżnisz się, a twój kalendarz już nigdy nie zostanie pomylony z czyimś innym.
2. Możliwość dostosowania do własnych preferencji. Dostajesz od bliskiej osoby kalendarz, otwierasz go i… masz problem. Bo miejsca na notatki jest zbyt mało albo układ stron nie taki jak oczekiwałeś, poza tym chciałbyś, aby kalendarz zaczynał się już od bieżącego miesiąca, a nie od stycznia kolejnego roku. Zaprojektuj własny kalendarz, a sam zadecydujesz o ważnych dla ciebie szczegółach.
3. Ponadczasowa pamiątka. Ze względu na wyjątkowe zdjęcia, które wybrałeś do kalendarza, może on pełnić jeszcze przez wiele lat funkcję fotoalbumu lub cennej pamiątki.
4. Świetna opcja na prezent. Możesz np. zrobić kalendarz własny projekt ze wspólnymi zdjęciami z drugą połówką i podarować go partnerowi, lub rozdać pracownikom firmy kalendarz ze zdjęciami z integracji. Z pewnością bliskie osoby będą zadowolone, mając swój własny kalendarz książkowy z fotografiami przypominającymi im wspaniale spędzone chwile.
5. Niska cena. Za dobry kalendarz w solidnej oprawie trzeba i tak sporo zapłacić, tymczasem własny kalendarz z autorskim projektem wykonanym pod szablon jest niewiele droższy.

Własny kalendarz – świetna opcja do domu, biura lub na prezent

Jak widać, samodzielnie zaprojektowany kalendarz może przydać się nam w wielu sytuacjach i ma wiele zalet. Dlatego nie czekaj dłużej i zaprojektuj własny kalendarz jak najszybciej. Możesz to zrobić w punkcie fotograficznym lub w jednym z internetowych kreatorów, które oferują takie usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Te warzywa ułatwią Ci gotowanie!

Nie zawsze mamy czas na mycie, obieranie i krojenie warzyw na różne dania. W takim przypadku warto sięgnąć po warzywa, które mają wygodniejszą formę – konserwowe, mrożone i suszone.
View Post

Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Praca w Niemczech zazwyczaj kojarzona jest z zajęciem sezonowym. Warto jednak pamiętać, że możliwe jest również podjęcie pracy jako opiekun osoby starszej. Co warto wiedzieć o tym zajęciu?
View Post