Bez kategorii

10 powodów, dla których warto mieć samodzielnie zaprojektowany kalendarz

Możliwość samodzielnego zaprojektowania swojego kalendarza cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem. Nic dziwnego, w końcu takie notesy lub wiszące plakaty to unikatowe przedmioty. Mimo upływu czasu i rozwoju nowych technologii, wciąż spora część z nas lubi korzystać z tradycyjnych kalendarzy. Warto jednak wyjść z pewnych schematów i swój własny kalendarz książkowy lub biurkowy zaprojektować samodzielnie. Jeżeli nie jesteś jeszcze pewny, czy warto, to ten artykuł z pewnością cię przekona.

10 argumentów „za”

1. Niepowtarzalność. Nie miałeś nigdy wrażenia, że wszystkie kalendarze w sklepach, księgarniach i kioskach wyglądają niemal identycznie? Wykonując swój kalendarz własny projekt wyróżnisz się, a twój kalendarz już nigdy nie zostanie pomylony z czyimś innym.
2. Możliwość dostosowania do własnych preferencji. Dostajesz od bliskiej osoby kalendarz, otwierasz go i… masz problem. Bo miejsca na notatki jest zbyt mało albo układ stron nie taki jak oczekiwałeś, poza tym chciałbyś, aby kalendarz zaczynał się już od bieżącego miesiąca, a nie od stycznia kolejnego roku. Zaprojektuj własny kalendarz, a sam zadecydujesz o ważnych dla ciebie szczegółach.
3. Ponadczasowa pamiątka. Ze względu na wyjątkowe zdjęcia, które wybrałeś do kalendarza, może on pełnić jeszcze przez wiele lat funkcję fotoalbumu lub cennej pamiątki.
4. Świetna opcja na prezent. Możesz np. zrobić kalendarz własny projekt ze wspólnymi zdjęciami z drugą połówką i podarować go partnerowi, lub rozdać pracownikom firmy kalendarz ze zdjęciami z integracji. Z pewnością bliskie osoby będą zadowolone, mając swój własny kalendarz książkowy z fotografiami przypominającymi im wspaniale spędzone chwile.
5. Niska cena. Za dobry kalendarz w solidnej oprawie trzeba i tak sporo zapłacić, tymczasem własny kalendarz z autorskim projektem wykonanym pod szablon jest niewiele droższy.

Własny kalendarz – świetna opcja do domu, biura lub na prezent

Jak widać, samodzielnie zaprojektowany kalendarz może przydać się nam w wielu sytuacjach i ma wiele zalet. Dlatego nie czekaj dłużej i zaprojektuj własny kalendarz jak najszybciej. Możesz to zrobić w punkcie fotograficznym lub w jednym z internetowych kreatorów, które oferują takie usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Dlaczego warto inwestować w szkolenia kadrowe?

Szkolenia kadrowe są bardzo potrzebne w każdym, nawet najmniejszym przedsiębiorstwie. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie z tego sprawę i decyduje się na podniesienie kwalifikacji swoich pracowników. Jednak czy naprawdę warto?
View Post

Planujesz event w Gliwicach? Wynajmij busa!

Wieczór kawalerski lub panieński, wesele, impreza integracyjna czy szkolenie – jeżeli planujesz event w Gliwicach dla większej liczby uczestników, pomyśl o wynajęciu busa, by zapewnić im wygodny i szybki dojazd…
View Post

Lekka jak piórko

Europalety plastikowe mają być lekkie jak piórko. Optymalnie można je załadować ale ich waga ma być znikoma a udźwig, przy tym, bardzo duży.
View Post