Bez kategorii

Programy Sage Symfonia. Poznaj sprawdzone rozwiązania dla swojej branży

Firma Sage Group specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań informatycznych wspierających działanie przedsiębiorstw już od 1981 roku. Aktualnie w jej ofercie znajduje się szeroka paleta programów dedykowanych dla wszystkich branż, by prowadzenie działalności mogło być jeszcze prostsze.

Rodzina programów Sage Symfonia

Sage dostarcza programy przeznaczone dla sektora MŚP, czyli dla małych i średnich przedsiębiorstw. W portfolio firmy znajduje się gama rozwiązań, za pomocą których można łatwiej prowadzić codzienny biznes – realizować zamówienia, sprzedaż, usługi, produkcję, zajmować się sprawami finansowymi i innymi formalnościami.

W ofercie znajdują się zarówno oprogramowanie Sage Symfonia ERP, które pozwala na całościowe zarządzanie zasobami na bazie współpracujących ze sobą modułów, jak i programy obejmujące określone obszary działalności.

Symfonia Sage – branże i obszary biznesowe

Oprogramowanie Sage Symfonia wspiera prowadzenie firm w różnych sektorach, między innymi: produkcja, handel hurtowy i detaliczny oraz usługi. W ofercie firmy dostępne są także pogramy Symfonia Sage tworzone z myślą o potrzebach branży chemicznej oraz branży spożywczej. Ponadto Sage dostarcza oprogramowanie przeznaczone dla branży edukacyjnej oraz dla organizacji non-profit.

Za pomocą programów Symfonia Sage można prowadzić i kontrolować wszystkie kluczowe obszary firmy, do których zaliczają się: finanse, kadry i płace oraz HR, produkcja, sprzedaż oraz magazyn.

Każdy program Symfonia wyróżnia się połączeniem prostej, intuicyjnej obsługi z bogatym wachlarzem praktycznych funkcji z uwzględnieniem specyfiki działalności biznesu.

Wdrożenie oprogramowania Sage Symfonia

Aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania Symfonia Sage, warto skorzystać z pomocy partnerów Sage. Firmy posiadające status partnerów Sage mogą zapewnić swoim klientom przekrojową pomoc obejmującą dobór najkorzystniejszych rozwiązań, ich wdrożenie oraz przeszkolenie z obsługi.

Wybierając program Symfonia do swojej firmy, można uzyskać niezawodnego pomocnika w jej zarządzaniu niezależnie od branży. Rozwiązania Sage powodują, że firma może funkcjonować sprawnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, oszczędnie, a także z myślą o przyszłościowym rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Inwentaryzacja środków trwałych

Wiedza na temat tego, jak prawidłowo przeprowadzać inwentaryzację środków trwałych w przedsiębiorstwie jest bardzo ważna, gdyż niedotrzymanie terminów inwentaryzacji może skutkować licznymi skarbowymi konsekwencjami.
View Post