Bez kategorii

Lekka jak piórko

Europalety plastikowe mają być lekkie jak piórko. Optymalnie można je załadować ale ich waga ma być znikoma a udźwig, przy tym, bardzo duży.

Na tym właśnie polega fenomen europalety plastikowej.

Są one bardzo mocne, wytrzymałe i pomagają w procesach logistycznych na całym świecie. Odkąd pojawiła się plastikowa paleta odtąd możliwości logistyczne w procesach załadunku i rozładunku stały się nieograniczone.

Dlaczego europaleta plastikowa zrewolucjonizowała łańcuch transportu?

Producent palet z plastiku wypuścił na rynek super produkt, lekki, mocny, trwały, wytrzymały, zajmujący mało miejsca. Dodatkowo taki produkt, który uniesie wszystko, łatwo można go transportować a przy tym z łatwością ładować w transporcie i jeszcze łatwiej rozładowywać. Plastikowe palety są różne, mają różne rozmiary, są płaskie lub trochę podniesione, mają perforowane dno lub całkowicie zabudowane. Wykorzystywane są w wielu gałęziach produkcji i prawie w każdym zakątku świata. Jej wygląd i właściwości technologiczne kompletnie zrewolucjonizowały łańcuchy transportowe. Przez fakt, że palety o tych samych rozmiarach są ze sobą kompatybilne ich rozmieszczenie na powierzchni transportowej pozwala na pełne jej wykorzystanie. Od początków plastikowej palety, zaczęły jeździć pełne transporty, przy tym fakcie, generując ogromne oszczędności dla firm.

Gdzie spotkać można plastikowe palety?

Ich wykorzystanie jest ogromne i to w wielu bardzo odległych od siebie branżach przemysłowych. Tego typu opakowania mają miejsce w branżach spożywczych, medycznych, kosmetycznych lub innych, w którym bardzo istotne są sprawy sterylności. Wykorzystuje się je także w przemyśle motoryzacyjnym, branży budowlanej czy przemysłowej.

Są to specyficzne opakowania, które pomału wypierają drewniane EUR o palety.

Łatwe w higienie i z atestami

Producent palet z plastiku dba by były one atestowane i spełniały wszelkie zalecane normy. Ponadto są one bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości i przez ten fakt posiadają atest higieniczny, który daje im gwarancje niezawodności. Wykorzystywane są przez coraz większą ilość przedsiębiorców, reprezentujących różne gałęzie przemysłu, coraz bardziej są popularne a ich konkretne zalety doceniono już bardzo dawno.

Idealnie dopasowują się potrzeb wszystkich tych, którzy poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Czy warto kupować używane autobusy?

Pomimo stale rosnącej liczny samochodów na miejskich drogach, w dalszym ciągu ogromną popularnością cieszą się miejskie autobusy. Nic więc dziwnego, że wiele miast, również tych mniejszych inwestuje w tabor takich…
View Post