Bez kategorii

Kalendarz świetnym prezentem

Kalendarze są niezbędne zarówno w domu, jak i w biurze. Nie dziwi więc, że kalendarze są doskonałymi nośnikami reklam. Każda firma, która chce być widoczna na rynku, powinna mieć własne kalendarze reklamowe.

Kalendarz – gadżet doskonały

Kalendarze firmowe są naprawdę świetnym gadżetem. Z kalendarza drukowanego korzysta każdy, nawet najwięksi fani kalendarzy w smartfonach i komputerach. Wiszą na ścianach biur i innych pomieszczeń w zakładach pracy. Sięga się po niego zawsze, gdy trzeba ustalić jakiś termin. Dlatego każda firma powinna zaopatrzyć się w kalendarze firmowe. Kalendarze najlepiej wręczać w grudniu i styczniu, ale i listopadzie będzie to doskonały prezent. Warto pamiętać, że na kalendarz patrzy się codziennie przez cały rok i dlatego jest to fantastyczna reklama.Kalendarze reklamowe powinny być bardzo dobrze zaprojektowane, aby przyciągały wzrok. Dlatego warto powierzyć tę czynność dobrej agencji reklamowej lub firmie specjalizującej się w produkcji kalendarzy firmowych.

Kalendarz książkowy czy biurowy?

Jeśli firma decyduje się na własne kalendarze reklamowe, to musi się zdecydować, jakie one mają być. Do wyboru są kalendarze książkowe i biurowe. Te ostatnie mogą być stojące, wiszące i listkowe.Kalendarze książkowe mogą być doskonałym prezentem dla ważniejszych kontrahentów. Muszą jednak być bardzo starannie zaprojektowane i wydane. Wtedy na pewno będą chętnie używane, a dzięki temu nazwa firmy i jej usługi będą świetnie reklamowane.Bardzo popularne są różnego rodzaju kalendarze wiszące. To także doskonały nośnik reklamy. Warto zwrócić uwagę, że prawie w każdym biurze na ścianie wisi kalendarz. Dlatego musi być na tyle efektowny, a jednocześnie praktyczny, żeby został wybrany z wielu innych.

Warto też mieć w ofercie gadżetów kalendarze w formie stojącej i podkładek na biurko

Ciekawym gadżetem reklamowym jest kalendarz listkowy. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że bez problemu mieści się w portfelu. Ten niewielki kartonik z jednej strony ma kalendarz, a z drugiej grafikę reklamową. Te kalendarzyki doskonale nadają się do rozdawania na różnego rodzaju targach i wystawach. Można je też wręczać przechodniom jako miły upominek, np. z okazji mikołajek lub bez okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Inflacja, czyli spisek

Oficjalna inflacja sięga 4,8 proc. Dla niektórych taki wynik, to bzdura. Przecież wszyscy widzą, że ceny rosną znacznie szybciej.
View Post

Jaki prezent na pożegnanie pracownika?

Od czasu do czasu dzieje się tak, że pracownicy kończą współpracę z firmą. Jest to naturalna kolej rzeczy, której nie można czasem zatrzymać. Wielu pracowników zdecyduje się zostać w pracy…
View Post