Bez kategorii

Kalendarz świetnym prezentem

Kalendarze są niezbędne zarówno w domu, jak i w biurze. Nie dziwi więc, że kalendarze są doskonałymi nośnikami reklam. Każda firma, która chce być widoczna na rynku, powinna mieć własne kalendarze reklamowe.

Kalendarz – gadżet doskonały

Kalendarze firmowe są naprawdę świetnym gadżetem. Z kalendarza drukowanego korzysta każdy, nawet najwięksi fani kalendarzy w smartfonach i komputerach. Wiszą na ścianach biur i innych pomieszczeń w zakładach pracy. Sięga się po niego zawsze, gdy trzeba ustalić jakiś termin. Dlatego każda firma powinna zaopatrzyć się w kalendarze firmowe. Kalendarze najlepiej wręczać w grudniu i styczniu, ale i listopadzie będzie to doskonały prezent. Warto pamiętać, że na kalendarz patrzy się codziennie przez cały rok i dlatego jest to fantastyczna reklama.Kalendarze reklamowe powinny być bardzo dobrze zaprojektowane, aby przyciągały wzrok. Dlatego warto powierzyć tę czynność dobrej agencji reklamowej lub firmie specjalizującej się w produkcji kalendarzy firmowych.

Kalendarz książkowy czy biurowy?

Jeśli firma decyduje się na własne kalendarze reklamowe, to musi się zdecydować, jakie one mają być. Do wyboru są kalendarze książkowe i biurowe. Te ostatnie mogą być stojące, wiszące i listkowe.Kalendarze książkowe mogą być doskonałym prezentem dla ważniejszych kontrahentów. Muszą jednak być bardzo starannie zaprojektowane i wydane. Wtedy na pewno będą chętnie używane, a dzięki temu nazwa firmy i jej usługi będą świetnie reklamowane.Bardzo popularne są różnego rodzaju kalendarze wiszące. To także doskonały nośnik reklamy. Warto zwrócić uwagę, że prawie w każdym biurze na ścianie wisi kalendarz. Dlatego musi być na tyle efektowny, a jednocześnie praktyczny, żeby został wybrany z wielu innych.

Warto też mieć w ofercie gadżetów kalendarze w formie stojącej i podkładek na biurko

Ciekawym gadżetem reklamowym jest kalendarz listkowy. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że bez problemu mieści się w portfelu. Ten niewielki kartonik z jednej strony ma kalendarz, a z drugiej grafikę reklamową. Te kalendarzyki doskonale nadają się do rozdawania na różnego rodzaju targach i wystawach. Można je też wręczać przechodniom jako miły upominek, np. z okazji mikołajek lub bez okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Co daje nauka angielskiego?

Marzysz o podróży w nieznane, odwiedzeniu cudownych miejsc i odkrywaniu zagranicznych miast, ale krępuje Cię bariera językowa? To idealny moment aby rozpocząć kurs angielskiego i zapomnieć o tych problemach. O…
View Post

Wynajem biura dla firmy – co jest ważne?

Trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie firmy bez funkcjonalnego i odpowiednio przystosowanego biura. Dlatego każdy przedsiębiorca powinien dokładnie przeanalizować dostępne na rynku oferty wynajmuj. Szczególną uwagę zwrócić powinien na kilka istotnych…
View Post