Bez kategorii

Computer controls – czołowy dystrybutor oprogramowania

Computer controls to firma, która już od ponad dwudziestu pięciu lat działa prężnie na rynku Europy Wschodniej. Firma ta zajmuje się dystrybucją aparatury pomiarowej wszelkiego rodzaju, komponentów elektronicznych i oprogramowania, a także usługami w obszarze wysokich technologii.

Computer Controls – rozsądny dystrybutor elektroniki

Od dystrybutora elektroniki powinno się wymagać, żeby podejmowali oni działania, które ułatwią klientowi rozwój jego biznesu i pomoże mu wdrożyć jego pomysły. Computer controls jest właśnie jednym z wiodących dystrybutorów pozwala na to, aby dostosować konkretne funkcje oprogramowania nie tylko do danego miejsca, ale także do kwalifikacji pracowników.Firma ta zapewnia swoim klientom również pomoc w nagłych przypadkach, a także działania wdrożeniowe przeprowadzane przez sprawną obsługę klienta, a także przez specjalistów. Dystrybutor elektroniki musi umieć komunikować się w sposób prawidłowy z klientem, a tak jest w przypadku pracowników tej firmy.

Co daje dystrybucja oprogramowania?

Dystrybucja oprogramowania to główny profil działania tej firmy. Specjalizuje się ona w oprogramowaniu, które przeznaczone jest głównie dla konstruktorów i elektroników. Dzięki temu praca zespołowa w tych branżach może znacząco podnieść swoją jakość i wydajność.

Oprogramowania, które oferuje ta firma, umożliwia tworzenie schematów, projektowanie płytek PCB, z synchronizacją i regułami, importowanie i eksportowanie wielu formatów danych i CAD w celu obsługi współpracy z klientami. Oprogramowanie to zapewnia szybsze działania dzięki dostępowi do gotowych bibliotek części CAD 3D oraz materiałów online. Producentom natomiast udostępnia się modele 3D, na użytek obróbki maszynowej, wytwarzania oraz szybkiego opracowywania prototypów, które w technologii CAM 3D. Dzięki tym programom możliwe jest tworzenie odpowiednich dopasowań z automatycznym wykrywaniem przenikania i kolizji, a także sprawdzeniem wyrównania otworów i analizą stosu tolerancji.

Systemy, które są wbudowane, to aplikacje, które mogą realizować zadania, w telefonach lub maszynach przemysłowych. Tworząc nowy produkt uzyskuje się stabilność i jakość samego systemu. Dzięki temu można system ten szybciej wypuścić na rynek.

Co Computer Controls sprzedaje w Polsce?

Marka ta znana jest w naszym kraju przede wszystkim ze sprzedaży oprogramowań inżynierskich, które są przeznaczone przede wszystkim dla branży elektrycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Dlaczego warto wynająć biuro?

Biura do wynajęcia w Katowicach są bardzo często szybko rozchwytywane, bo to rozwiązanie ma swoje niewątpliwe plusy. Każda firma, która dopiero rozpoczyna swoją działalność ma szansę na biuro dzięki temu,…
View Post

Na czym polega co packing?

Co packing jest usługą oferowaną przez magazyny i centra logistyczne praktycznie na terenie całego kraju, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na czym dokładnie polega copacking?…
View Post

Lokale do wynajęcia – pomoc pośrednika

Osoby szukające idealnego lokalu do swoich potrzeb, często korzystają z profesjonalnego pośrednika, który krok po kroku przeprowadzi ich przez całą procedurę. Jest to wygodne, praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo…
View Post