Bez kategorii

Zalety palety plastikowej

Dzisiejsza logistyka bez plastikowych palet byłaby naprawdę bardzo ciężka. Firma Schoeller Allibert od wielu lat lat robi wszystko, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości produkty.

Dobrej jakości plastikowe palety

Paleta H1 cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest ona przede wszystkim bardzo bezpieczna podczas stosowania. Niezależnie od branży, stosuje się ją podczas transportu. Paleta H1 stworzona przez tą firmę posiada certyfikat zgodny z normą DIN EN ISO 8611-1. Ten produkt może znaleźć swoje zastosowanie w takich branżach, jak na przykład przemysł: spożywczy, mięsny, a także z myślą o handlu detalicznym. Produkt ten, jak i cały asortyment cechuje się tym, że jest lekki i wytrzymały. Powierzchnia palety jest przede wszystkim bardzo gładka i właśnie dlatego tak łatwo jest ją utrzymać w czystości. Paleta plastikowa H1 wyprodukowana została z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu jest ona niesamowicie wytrzymała.

Dla kogo palety?

Palety plastikowe można znaleźć w wielu wymiarach. Paleta h1 wymiary posiada bardzo praktyczne, na przykład takie jak: 1200×800 – jest to również najpopularniejszy dostępny wymiar, który cieszy się ogromną popularnością. Paletę tą można otrzymać w dwóch wersjach, każdy jest w stanie wybrać produkt, który zapewni bezpieczną i szybką pracę, niezależnie od branży. Ten produkt jest w stu procentach odporny na zamarzanie, nawet przy ogromnych, minusowych temperaturach. Firma Schoeller Allibert oferuje swoim klientom nie tylko zakup, ale również wynajem dobrej jakości palet. Wysokie stany magazynowe powodują, że dostawa przebiega szybko i sprawnie. Cała konstrukcja tych palet wykonana jest tak, aby były one przede wszystkim niesamowicie stabilne. Oprócz tego została ona wyposażona w kratki, które zapewniają ogromną wentylację, a co za tym idzie, powodują, że produkt zapewnia przepływ powietrza. Dodatkowo wszystkie palety posiadają obręcz, która ma siedem milimetrów. Taka obręcz zwiększa stabilność stosu palet, które są ułożone na jedna na drugiej. W ten sposób zachowamy również bezpieczeństwo pracowników, którzy przebywają przy takich paletach.

Palety plastikowe wykonywane są tak, aby przede wszystkim zapewniły ogromną pomoc przy transporcie, a także aby były bezpieczne dla otoczenia. Liczba zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Certyfikowanie szkolenie ITIL dla informatyków

Zarządzanie działem IT wiąże się z koniecznością posiadania wszechstronnej wiedzy zarówno z zakresu zarządzania projektami, jak i z koniecznością optymalizacji dostarczanych przez informatyków usług. Z tego powodu szkolenie z zarządzania…
View Post

Jak wybrać dobry program do księgowania dokumentów?

Wystawianie dokumentów sprzedażowych często uważane jest przez przedsiębiorców za zło konieczne. W pospiechu wkradają się błędy, które trzeba korygować. Niewielu jest przedsiębiorców, którzy chętnie zajmują się księgowością swojej firmy. Można…
View Post