Bez kategorii

Plastikowy pojemnik z przegródkami

Pojemniki plastikowe, z przegródkami, pokrywkami czy ażurowe to produkty, które znajdziemy w każdym domu. Służą do przechowywania jedzenia, produktów stałych i sypkich, drobnej garderoby, drobiazgów reklamowych czy sztućców. Kupujemy je jako oddzielne akcesoria lub z gotowym produktem spożywczym, takim jak lody, herbatniki czy drobne cukierki.

Pojemnik z przegródkami

Do pojemników plastikowych z przegródkami można zaliczyć pudełko przeznaczone do przechowywania w nim drugiego śniadania do szkoły bądź lunchu do pracy. To najczęściej jednobarwne, czasem z grafiką, pudełka z pokrywkami, które wewnątrz podzielone są na dwie lub więcej części. Taka forma służy zmieszczeniu w nim przynajmniej dwóch składników dania jak na przykład kanapki i pokrojonego jabłka czy porcji sałatki i kilku krakersów.

Innym rodzajem pojemnika plastikowego z przegródkami jest organizer na sztućce – ten Pojemnik plastikowy z przegródkami na poszczególne rodzaje sztućców jest niezwykle przydatnym gadżetem kuchennym, bez którego trudno się obejść.Kolejny pojemnik z przegródkami to tacka na ugotowane jajka – okrągły, plastikowy talerzyk, wokół brzegu ma zagłębienia, w które wkłada się ugotowane, a często także faszerowane połówki jajek.

Oprócz swojej funkcjonalności tego typu produkt stanowi ozdobę wielkanocnego stołu.

Pojemnik plastikowy z przegródkami i pokrywkami

Niektóre pojemniki plastikowe z przegródkami są zaopatrzone w szczelne pokrywki, umożliwiające zabezpieczenie zawartości przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki pokrywce przechowywane we wnętrzu pudełka jedzenie nie chłonie obcych zapachów i jednocześnie, z zamkniętego pudełka zapachy nie wydostają się na zewnątrz, co sprawdza się w momencie przechowywania silnie aromatycznej potrawy w lodówce.

Pojemniki ażurowe

Innym rodzajem pojemników plastikowych są pojemniki ażurowe – to produkty, których ścianki powycinane są we wzory geometryczne lub innego rodzaju i nie nadają się do przechowywania produktów sypkich.Pojemniki ażurowe mogą być osłonkami na doniczkę, koszyczkami na gadżety reklamowe, które zajmują każdą szufladę w meblach, mogą być tackami i koszami na pieczywo i inne wyroby piekarnicze, a także służyć jako pojemniki na skarpetki, bieliznę czy dodatki do garderoby.Ażurowe pojemniki są chętnie stosowane zarówno w kuchni, jak i łazience, gdyż doskonale sprawdzają się w wilgotnym środowisku. Są łatwe do utrzymania w czystości i mogą być wielokrotnie używane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Sklep numizmatyczny Coinart

W dzisiejszych czasach osoby posiadające oszczędności zastanawiają się nad najbardziej dogodną formą ich zabezpieczenia. Jedna z pewniejszych inwestycji to złoto i srebro w formie monet oraz kruszce. Coinart sklep numizmatyczny…
View Post

Profesjonalne CV

Obecnie każdą osobę, która chce wziąć udział w procesie rekrutacyjnym na wymarzone stanowiska czeka pisanie CV. Taki życiorys zawodowy informuje naszego potencjalnego pracodawcę o naszym doświadczeniu oraz umiejętnościach. Jednak źle…
View Post

Krzesła biurowe dla każdego

Każdy kto spędza wiele godzin w biurze wie, że dobre krzesło jest niezbędne przy takiej pracy. Od wygody krzesła zależy to, czy mięśnie i stawy będą obolałe po zakończeniu zmiany.…
View Post

Dobry pracownik to podstawa

Sytuacja na rynku pracy uległa zmianie. Pracownicy są bardzo cenni, dlatego pracodawcy dokładają wszelkich starań, by pozyskać najbardziej kompetentnych pracowników. Dlatego oferty pracy są wzbogacone o różne benefity.
View Post