Bez kategorii

Plastikowy pojemnik z przegródkami

Pojemniki plastikowe, z przegródkami, pokrywkami czy ażurowe to produkty, które znajdziemy w każdym domu. Służą do przechowywania jedzenia, produktów stałych i sypkich, drobnej garderoby, drobiazgów reklamowych czy sztućców. Kupujemy je jako oddzielne akcesoria lub z gotowym produktem spożywczym, takim jak lody, herbatniki czy drobne cukierki.

Pojemnik z przegródkami

Do pojemników plastikowych z przegródkami można zaliczyć pudełko przeznaczone do przechowywania w nim drugiego śniadania do szkoły bądź lunchu do pracy. To najczęściej jednobarwne, czasem z grafiką, pudełka z pokrywkami, które wewnątrz podzielone są na dwie lub więcej części. Taka forma służy zmieszczeniu w nim przynajmniej dwóch składników dania jak na przykład kanapki i pokrojonego jabłka czy porcji sałatki i kilku krakersów.

Innym rodzajem pojemnika plastikowego z przegródkami jest organizer na sztućce – ten Pojemnik plastikowy z przegródkami na poszczególne rodzaje sztućców jest niezwykle przydatnym gadżetem kuchennym, bez którego trudno się obejść.Kolejny pojemnik z przegródkami to tacka na ugotowane jajka – okrągły, plastikowy talerzyk, wokół brzegu ma zagłębienia, w które wkłada się ugotowane, a często także faszerowane połówki jajek.

Oprócz swojej funkcjonalności tego typu produkt stanowi ozdobę wielkanocnego stołu.

Pojemnik plastikowy z przegródkami i pokrywkami

Niektóre pojemniki plastikowe z przegródkami są zaopatrzone w szczelne pokrywki, umożliwiające zabezpieczenie zawartości przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki pokrywce przechowywane we wnętrzu pudełka jedzenie nie chłonie obcych zapachów i jednocześnie, z zamkniętego pudełka zapachy nie wydostają się na zewnątrz, co sprawdza się w momencie przechowywania silnie aromatycznej potrawy w lodówce.

Pojemniki ażurowe

Innym rodzajem pojemników plastikowych są pojemniki ażurowe – to produkty, których ścianki powycinane są we wzory geometryczne lub innego rodzaju i nie nadają się do przechowywania produktów sypkich.Pojemniki ażurowe mogą być osłonkami na doniczkę, koszyczkami na gadżety reklamowe, które zajmują każdą szufladę w meblach, mogą być tackami i koszami na pieczywo i inne wyroby piekarnicze, a także służyć jako pojemniki na skarpetki, bieliznę czy dodatki do garderoby.Ażurowe pojemniki są chętnie stosowane zarówno w kuchni, jak i łazience, gdyż doskonale sprawdzają się w wilgotnym środowisku. Są łatwe do utrzymania w czystości i mogą być wielokrotnie używane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Zamieszczanie darmowych ogłoszeń o pracę

Obecnie w większości przypadków zamieszczenie ogłoszenia o pracę kosztuje. Można zauważyć, że opłata wiąże się z promocją anonsu, ale często jest też rodzajem weryfikacji. Pracodawcy, którzy są gotowi ponieść opłatę,…
View Post