Bez kategorii

Na jakie okazje wynajmuje się busa z kierowcą?

Wynajęcie busa kojarzone jest najczęściej z weselem. I jest to faktycznie prawda. Ale wynajem busa z kierowcą to także świetna alternatywna dla osób, które wybierają się na wakacje, a nie mają auta. Na co zwrócić uwagę wynajmując busa? Czy jest to wysoki koszt?

Kiedy najczęściej wynajmuje się busa z kierowcą?

Wypożyczalnie aut i firmy przewozowe zajmują się najczęściej wynajmem busów. Ofertę swoją kierują do firm oraz osób prywatnych. Niektóre firmy oferują dodatkowe usługi, takie jak przewożenie bagażu lub transfer z dworca lub lotniska. Jest to bardzo wygodna forma podróżowania. Nie trzeba przejmować się drogą. Wsiadając do busa można od razu rozpocząć relaks i świętowanie.

Najczęściej busy wynajmowane są na imprezy rodzinne, takie jak wesela, urodziny, jubileusze czy stypy. Bardzo chętnie osoby jadące w większej grupie na wakacje korzystają z takiej oferty. Również firmy organizujące imprezy integracyjne i zloty firmowe wynajmują busy.

Czy można wynająć busa bez kierowcy?

Najczęściej oferta wynajmu busa jest z kierowcą. Większość firm przewozowych ma taką ofertę. Wynająć busa bez kierowcy można w wypożyczalni aut. Która oferta jest bardziej kusząca? To wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Należy pamiętać, że bus mogący przewozić więcej niż 17 osób wymaga posiadania innych uprawnień niż prawo jazdy kategorii B. Do przewozu takiej ilości osób wymagana jest kategoria D. Bus bez kierowcy najczęściej wynajmowany jest dla 8 lub 9 osób.

Na co zwrócić uwagę wynajmując busa?

Przed wynajęciem busa należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim na początku trzeba się bardzo dokładnie zapoznać z warunkami umowy. Kolejną rzeczą jest wybór odpowiedniego modelu auta oraz sprawdzenie jego stanu technicznego. Najlepiej wybrać busa, który jest w miarę nowy i posiada klimatyzację, ogrzewanie, rozkładane fotele z pasami oraz gniazdo USB.

Wynajem busa z kierowcą nie jest dużym kosztem. Szczególnie jeśli cały jest zapełniony i koszty dzieli się na każdego pasażera. A jest to zdecydowanie wygodniejsza forma podróżowania niż kierowanie autem czy jazda pociągiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak wypromować firmę w ciekawy sposób?

Jednym z najważniejszych aspektów podczas prowadzenia własnej działalności jest dobra reklama. Istotne jest, by była chwytliwa i łatwa do zapamiętania. Marketing oferuje różne sposoby promocji firm, nie trzeba ograniczać się…
View Post

Konto firmowe na Facebooku

W czasach wszechobecnego internetu i mediów społecznościowych standardem jest posiadanie konta na Facebooku czy Instagramie. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez publikowania treści czy sprawdzania wiadomości oraz wpisów swoich…
View Post

Wolne do likwidacji!

Idziemy na całość! Postulujemy likwidację wolnych sobót, a także wszystkich świąt oprócz 3 maja oraz wprowadzenie 12 godzinnego dnia pracy. Nasz projekt przyniesie 57 proc. wzrost gospodarczy!
View Post

Sprawdzone autokary na sprzedaż

Autokary od wielu lat wykorzystywane są w Polsce. Dzięki nim można transportować wiele osób. Warto wiedzieć, jakie powinny mieć wyposażenie, żeby zapewniały wygodę oraz bezpieczeństwo.
View Post