Bez kategorii

Jak zyskać najwięcej dzięki programom lojalnościowym?

Z programów lojalnościowych można skorzystać obecnie w wielu firmach – sklepach, lokalach gastronomicznych, punktach usługowych, na stacjach paliw. Jak zyskać dzięki nim jak najwięcej? Zobacz porady!

1. Często korzystaj z oferty firmy z programem lojalnościowym

Najwyższe zyski można zauważyć wtedy, gdy często kupuje się w firmie, która prowadzi taki program dla klientów.

Warto więc zdecydować się na jeden sklep w konkretnej kategorii, na przykład spożywczy, zoologiczny, drogerię i skupić się na zakupach właśnie w nim, ponieważ wtedy można dostać najwyższe zniżki oraz uzyskać inne bonusy z programu.

2. Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco

Dzięki newsletterom można być zawsze na bieżąco, gdy chodzi o Programy lojalnościowe i dostępne w ich ramach rabaty. Zapisane do nich osoby mogą otrzymywać regularne wiadomości dotyczące dostępnych profitów, na przykład specjalne zniżki lub szybszy dostęp do wyprzedaży.

Informacje dotyczące najnowszych ofert można otrzymywać również przez SMS. Warto też regularnie zaglądać na strony firm w mediach społecznościowych.

3. Zachęć innych do korzystania z programu lojalnościowego

Następnym sposobem, aby zyskać więcej przez programy lojalnościowe, będzie zaproszenie do niego innych osób.

Zarówno nowy klient, jak i zapraszająca go osoba mogą wtedy otrzymać punkty lub zniżki. Im więcej osób zaprosi się do skorzystania z programu lojalnościowego, tym więcej można dzięki niemu zyskać.

4. Korzystaj z bonusów u partnerów

Wiele firm udostępniających programy lojalnościowe współpracuje również z innymi firmami, aby oferować klientom dodatkowe zniżki.

Warto więc zobaczyć, czy firma, która ma program lojalnościowy, oferuje ciekawe zniżki u innych firm, z których usług albo produktów chcemy skorzystać. Wtedy można uzyskać jeszcze większe oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Zastosowanie folii polietylenowej

W ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się folia polietylenowa producent zadbał o jej jakość. Jest ona niezwykle przydatna przy pakowaniu produktów do wysyłki.
View Post

Co to jest upadłość i jak to działa?

Upadłość to postępowanie sądowe, w którym sędzia i syndyk sądowy badają aktywa i pasywa osób fizycznych, spółek osobowych i firm, których długi stały się tak przytłaczające, że nie wierzą, że…
View Post

Wyślij to z nami!

Konieczność nadania danej przesyłki nieraz przyprawia o zawrót głowy. Nierzadko ludzie zastanawiają się, jak odpowiednio przygotować paczkę oraz jak zostanie ona wyceniona. Zapoznaj się z naszym krótkim artykułem i przekonaj…
View Post