Bez kategorii

Jak zamówić personalizowany kalendarz?

Mnóstwo osób na co dzień posługuje się kalendarzem. Pracownicy biur i kancelarii nie wyobrażają sobie swojej pracy bez dużego kalendarza na ścianie. Z kolei biznesmeni, nauczyciele oraz przedstawiciele handlowi zazwyczaj nie rozstają się z kalendarzem książkowym. Gdzie kupić sprawdzony, personalizowany kalendarz, który przyda się w planowaniu zadań? Podpowiedź poniżej.

Kalendarz na zamówienie

W wielu sklepach internetowych oferujących kalendarze jest możliwość stworzenia wyjątkowego modelu pod klienta. Jak to się odbywa? Zamawiający może wybrać spośród dostępnych kalendarzy i poprosić o jego personalizację, czyli umieszczenie na nim jego danych, danych firmy, logo marki lub innych rzeczy. Można także zamówić kalendarz, który w 100% będzie wykonany zgodnie ze wskazówkami zamawiającego.

Jest to świetna opcja, gdyż klient sam decyduje jak rozmiar ma mieć jego kalendarz, jaka kolorystyka ma w nim dominować, jaki układ stron będzie w jego wnętrzu itp. Mnóstwo osób zamawia kalendarze, w których na każdej stronie znajduje się ciekawa grafika lub wyjątkowe motto.

Fani oryginalnych kalendarzy

W Polsce już od jakiegoś czasu jest trend na efektowne kalendarze. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie organizacji dnia bez nich. Najwięcej klientów decyduje się na kalendarze książkowe, są jednak osoby, które preferują małe kalendarzyki kieszonkowe lub te o większych gabarytach – biurkowe.

Designerski kalendarz obowiązkowo musi znaleźć się zawsze pod ręką. Niewątpliwie taki kalendarz jest dużo lepszy od tych elektronicznych, które znajdują się w naszych urządzeniach (w tabletach, laptopach, czy telefonach). Mnóstwo osób uwielbia mieć wszystko czarno na białym zanotowane, dlatego po prostu nie wyobraża sobie życia bez solidnego kalendarza, który pozwala świetnie się zorganizować.

Jak go zamówić?

Najlepiej znaleźć firmę, która zajmuje się tworzeniem takich kalendarzy pod klienta. Na kalendarz na zamówienie czeka się dosłownie kilka dni, a jego cena nie różni się nadto od gotowych kalendarzy, które można kupić w większości księgarń i sklepów papierniczych.

Warto wybierać miejsca, w których pracują profesjonaliści. Wówczas można liczyć na świetnych doradców, którzy na pewno pomogą stworzyć oryginalny, ciekawy kalendarz dla każdego klienta.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Ateko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Biura rachunkowe – pewność i bezpieczeństwo podatkowe

Wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą podlegają regulacjom podatkowym, dlatego muszą prowadzić księgowość. Większość dużych firm posiada własne służby księgowe, zajmujące się kompleksowym rozliczaniem podatków, spraw kadrowych oraz płacowych. Ale mniejsze i średnie przedsiębiorstwa często zlecają sprawy księgowe firmom zewnętrznym.
View Post

Kosze metalowe w przemyśle

Słowo „Gitterbox” oznacza pojemnik siatki. Pochodzi to z języka niemieckiego i jest specjalnym rodzajem kontenera, który określany jest też jak paleta siatkowa.
View Post

Angielski – język coraz mniej obcy

Językiem angielskim posługuje się na świecie według różnych szacunków od 1,4 do 1,8 miliarda ludzi. Zastanawianie się, po co uczyć się najpopularniejszego języka na świecie jest dzisiaj bezzasadne.
View Post