Bez kategorii

Gitterboxy w różnych opcjach

Standardowe pojemniki do przechowywania niestandardowych towarów produkowane są również w naszym kraju, a wykorzystywane w wielu krajach Europy. Gitterboxy, bo o nich tu mowa to kontenery wykonane z siatki, jednak mimo tego faktu są to opakowania bardzo mocne, trwałe i odporne. Najczęściej wykorzystywane są do przechowywania i transportu części samochodowych, materiałów budowlanych czy też poprodukcyjnych odpadów.

Zalety

Gitterbox to inaczej skrzyniopaleta, kosz metalowy. Pojemniki te występują w różnych opcjach, ale zawsze są kompatybilne zarówno ze sobą, jak i z innymi standardowymi pojemnikami. Dlatego też wykorzystując gitterbox plastik czy gitterbox transport zyskuje się bardzo dużo przestrzeni w magazynie lub podczas transportu określonych towarów. Gitterboxami daje się idealnie manewrować po posadzce, w regałach magazynowych oraz można je nakładać bezpośrednio na siebie. Wszystko to sprawia, że tego typu kosze wykorzystuje się bardzo często i są one bardzo mile widziane przez branżę logistyczną. Ponadto są lekkie, trwałe i bardzo mocne.

Różne opcje gitterboxów

Uniwersalne kosze magazynowe i transportowe są produkowane według specjalnych norm unijnych. Doskonale pasują one do innych pojemników produkowanych przez każdego producenta. Są jednak także produkowane pojemniki, których wymiary są niestandardowe i nietypowe. Najczęściej takich nietypowych pojemników na rynku jest mniej i są one raczej przeznaczone na wynajem. Pojemniki niestandardowe wykorzystuje się rzadziej niż te o standardowych rozmiarach. Producenci koszy metalowych proponują gitterbox plastik, gitterbox transport, kosze z klapami, z osobnymi przegrodami, składane, oblachowane, ocynkowane, osiatkowane. Pojemniki są na nóżkach, na kółkach ale zawsze i w każdej swojej wersji są bardzo ładowne, wygodne i łatwo się nie niszczą, Ponadto wielu producentów proponuje wynajem gitterboxów. Prawie zawsze są to także pojemniki zwrotne.

Inne wykorzystanie gitterboxów

Ze względu na swój estetyczny wygląd i uchylne drzwiczki, które bardzo ułatwiają załadunek i rozładunek skrzyń, bardzo często kosze te wykorzystywane są w sklepach do eksponowania towarów. Kosze metalowe można bardzo ładnie i ciekawie wkomponować do wystroju marketu budowlanego czy innego sklepu. Kosze zwracają na siebie uwagę i ładnie się prezentują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Co to jest folia polietylenowa?

Folia polietylenowa to bardzo popularna folia, która używana jest na liniach produkcyjnych oraz w domowych kuchniach, a swoją popularność zawdzięcza niskiej cenie oraz uniwersalności.
View Post

Druk sublimacyjny na tkaninach

Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii można ozdobić każdy materiał wybranym przez siebie wzorem. Dzięki takiemu zabiegowi możemy wyróżniać się oryginalnością ubieraniu się, a także cieszyć się jakością wykonanego wzoru.
View Post

Oprogramowanie enova coraz bardziej popularne

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga od nas poświęcenia wiele czasu. Zwłaszcza w przypadku gdy nasza firma się rozrasta. Umiejętność zarządzania zespołem w takich przypadkach jest bardzo ważna. Zatem czy istnieją…
View Post

Palety – jakie mają zastosowanie?

Różne gałęzie przemysłu cechują się odmienną specyfiką, produkują różne produkty, potrzebują różnorodnych rozwiązań technologicznych. Można jednak znaleźć między nimi jeden element wspólny, a mianowicie kwestię przechowywania i transportu produktów. W…
View Post

Co to jest badanie sprawozdań finansowych

Każdy, kto prowadzi własną firmę z całą pewnością choć raz miał do czynienia ze sprawozdaniem finansowym. Jednak nie każdy biznes jest objęty przymusem badania sprawozdań finansowych. Jeśli zatem nie masz…
View Post