Bez kategorii

Problemy na drodze do sukcesu

Wielu z nas zapewne ma taką sytuację, że od dawna już próbuje znaleźć ciekawą pracę i niestety wysiłki te nie kończą się żadnym sukcesem. Wysyłamy CV w różne miejsca, później listy motywacyjne, a nawet jeśli jesteśmy zapraszani na rozmowę, to niestety wypadamy nieciekawie. Po pewnym czasie wydaje nam się, że to błąd tkwi w nas, że nikt nas już nie zatrudni. Czy rzeczywiście tak jest? Nie do końca – bardzo często błąd tkwi w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Pisanie CV – pierwszy etap

Wielu osobom wydaje się, że pisanie CV jest prostą sprawą. Otóż nie do końca. Przede wszystkim często korzystamy z gotowych już rozwiązań w internecie. W efekcie nasze CV są dość sztampowe i przewidywalne. Ponadto nie jesteśmy świadomi jak często popełniamy błędy, których my nie zauważamy, a które bardzo rażą przyszłych pracodawców.

List motywacyjny – drugi etap

Następnie musimy napisać list motywacyjny. Tutaj także nieraz popełniamy tragiczne w skutkach błędy. Przede wszystkim – nie jest łatwo zaprezentować swoje dobre strony – trudno jest nam pisać o naszych zaletach, nie przechwalając się jednocześnie. Co więcej – pisanie, dlaczego akurat my idealnie nadajemy się na to stanowisko, również nie należy do łatwych zadań.

Rozmowa kwalifikacyjna – trzeci etap

Na sam koniec pojawia się rozmowa kwalifikacyjna. Tu często denerwujemy się, nie pokazując tym samym naszego prawdziwego charakteru. Co więcej – nie zawsze wiemy, jak się ubrać na taką rozmowę. W efekcie zatrudniany jest ktoś inny, kto posiada mniejsze kwalifikacje, ale potrafi się lepiej zaprezentować. Więcej dowiesz się na stronie https://kreatorzykariery.pl/

Architekci Kariery – pomoc na zawołanie

Jeśli zauważyliśmy, że mamy problem z którymś z etapów zdobycia pracy – czy jest to pisanie CV, listu czy też prezentacja na rozmowie albo wszystko naraz – warto zwrócić się do Architektów Kariery. Są to profesjonaliści specjalizujący w różnych dziedzinach, którzy szybko zdiagnozują, gdzie leży przyczyna naszych niepowodzeń.

Oferta Architektów Kariery

Architekci Kariery nie tylko skorygują nasze CV czy list motywacyjny, lecz jeśli zaistnieje taka potrzeba, stworzą je od nowa. Dzięki ich technikom pisania CV i listu, będziemy mieć komplet w pełni zindywidualizowanych, dopasowanych do nas i do stanowiska, o które się ubiegamy dokumentów, które na dodatek będą oryginalne i wyróżniające się. Architekci Kariery pomogą nam również przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zapoznaj się z ofertą na stronie.

Zdobądź szczyt!

Warto również wspomnieć, że często na skutek licznych niepowodzeń, tracimy wiarę w siebie i zaczynami aplikować na stanowiska, które nie opowiadają naszym kwalifikacjom. Dzięki pomocy Architektów Kariery nie tylko poprawimy nasze dokumenty, lecz również będziemy mogli się ubiegać o stanowiska, które w pełni odpowiadają naszym umiejętnościom i wykształceniu. Co więcej – zdobędziemy je!

You May Also Like

Wybierz najlepszy manometr do gazu

Manometry do gazu to urządzenia służące do pomiaru ciśnienia gazu w różnego rodzaju instalacjach. Są niezbędnym sprzętem w wielu branżach, jak choćby w serwisach, warsztatach itd. Często używane są także…
View Post

Skąd czerpać wiedzę o marketingu?

Stale rozwijająca się technologia sprawia, że marketing otrzymuje do dyspozycji mnóstwo nowych narzędzi, pozwalających mu na skuteczne realizowanie swoich zadań. Dzięki temu każdy, kto chce budować silną markę i dobrze…
View Post

Słońce sięgnęło ziemi

Moc natury doświadczana każdego dnia w postaci promieni słonecznych stała się kluczem do zielonej energii przyszłości. Podczas gdy wiele osób kojarzy panele fotowoltaiczne głównie z dachami budynków, naziemne konstrukcje otwierają…
View Post