Bez kategorii

Prezenty na różne okazje – co do nich dołączyć?

Wybór odpowiedniego prezentu nie należy do łatwych decyzji, chyba że znamy dobrze obdarowywaną osobę i wiemy, co może sprawić jej przyjemność. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy sam prezent to za mało i chcemy jeszcze w inny sposób wyróżnić daną osobę. Zazwyczaj ma to miejsce podczas oficjalnych uroczystości. Co wtedy dołączyć do prezentu?

W podziękowaniu za współpracę

Takie sytuacje zdarzają się często zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Może to być podziękowanie za współpracę, ważna rocznica, obchody związane z ważnym wydarzeniem oraz wiele innych sytuacji, gdzie dziękujemy szczególnej osobie za jej dokonania. Zazwyczaj oprócz prezentu wręczamy jeszcze kwiaty, ale innym, równie dobrym dodatkiem, są różnego rodzaju podziękowania w formie dyplomów, tabliczek pamiątkowych, medali i innych tego rodzaju akcesoriów.

Istotna jest nie tylko sama forma takiego prezentu, ale również to, co jest na nim napisane. Dyplomy, tabliczki, medale, a nawet breloki do kluczy mogą posiadać grawer lub nadruk, który będzie pisemną formą podziękowania. Można umieścić na nich właściwie wszystko. Krótki opis okoliczności, datę, ważny cytat, wiersz – co tylko będzie pasowało do okoliczności i sprawi przyjemność obdarowywanemu.

Tabliczka, dyplom, czy może breloki do kluczy?

Taki skromny, ale ważny dodatek może mieć bardzo różną postać. W bardziej oficjalnych sytuacjach lepszym wyborem będzie dyplom lub tabliczka pamiątkowa. To, na jaką formę się zdecydujemy, zależy już od naszych osobistych preferencji. Dobrze prezentują się zarówno pięknie wykonane tabliczki, jak i oryginalne dyplomy.

Dla bliskiej osoby, z okazji, np. ważnej rocznicy, dobrym pomysłem są breloki do kluczy z grawerem. Możemy tam umieścić ważną dla nas datę, słowa, które chce ta osoba od nas usłyszeć lub każdy inny cytat. Takie wyróżnienie na pewno będzie docenione.

Z jakiego materiału?

Tego rodzaju dodatki mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów. Jeśli chodzi o dyplomy, to jest to zazwyczaj ozdobny papier, ale w przypadku tabliczek może to być laminat, aluminium lub mosiądz.

Tabliczka pamiątkowa może być zawieszona na łańcuszku lub przyklejona do prezentu – to już zależy od okoliczności oraz osobistych preferencji obdarowującego.

Breloki do kluczy znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Kursy i szkolenia SEP

Obecnie rynek pracy rozwija się i zmienia bardzo dynamicznie. W związku z tym pracownicy, jak i pracodawcy muszą się do niego przystosować. Dzisiaj zmiana branży czy stałe rozszerzanie kwalifikacji nie…
View Post

Jak dobrać wykładzinę do biura?

Wykładzina do biura może stworzyć w pomieszczeniu ciekawą atmosferę. W zależności od potrzeby można postawić na uniwersalną lub bardziej kontrastową stylistykę. Jaka sprawdzi się najbardziej?
View Post

Plastikowy pojemnik z przegródkami

Pojemniki plastikowe, z przegródkami, pokrywkami czy ażurowe to produkty, które znajdziemy w każdym domu. Służą do przechowywania jedzenia, produktów stałych i sypkich, drobnej garderoby, drobiazgów reklamowych czy sztućców. Kupujemy je…
View Post