Bez kategorii

Pakowanie usługowe

Wypuszczenie produktu spożywczego na rynek wiąże się również z jego odpowiednim zapakowaniem, zarówno pod kątem trwałości, jak i atrakcyjności wizualnej. To dość trudna sztuka, która ma chronić znajdujący się wewnątrz produkt przed wysypaniem się, a także przed działaniem czynników zewnętrznych. Pewną ulgą dla producentów jest fakt, że są firmy świadczące profesjonalne pakowanie usługowe i często warto właśnie im oddać tę czynność.

Trudna sztuka pakowania

Aby zapakować produkt sypki należy mieć w swojej firmie specjalnie poświęcony temu zadaniu dział, maszyny, wykwalifikowanych pracowników. Outsourcing tej usługi, czyli powierzenie jej w ręce firmy zewnętrznej, może oszczędzić czas, pieniądze i energię, które można poświęcić na ważniejsze zadania. Warto nadmienić, że maszyny wykorzystywane do pakowania trzeba konserwować i serwisować. Korzystanie z firm zewnętrznych to często czysta oszczędność.

Pakowanie sypkich produktów

Usługowe pakowanie produktów sypkich obejmuje wszystkie suche składniki spożywcze, wśród których znajdują się kawy, herbaty, mąki, kasze, ryż, cukier, sól czy w końcu bakalie czekolada i wiele innych. Wśród dostępnych usług jest pakowanie w saszetki, płaskie torebki, torebki z fałdą boczną, doypacki z korkiem i bez korka lub inne opakowania w zależności od potrzeb klienta. Bardzo często zlecenia są robione na indywidualne potrzeby.

Outsourcing to oszczędność

Firmy zajmujące się usługowym pakowaniem produktów sypkich są w stanie wykonać trwałe, bezpieczne i przede wszystkim atrakcyjne opakowania na produkty, dzięki czemu producenci nie musza się tym zajmować i obawiać o swoje wyroby. W dobrym opakowaniu chodzi o to, żeby nie tylko przyciągnęło uwagę potencjalnego klienta, ale również dobrze zabezpieczało znajdujący się w środku produkt przed wysypaniem, utratą swoich właściwości – jak to bywa w przypadku silnie aromatycznych kaw i herbat, a także żeby nie nabierały wilgoci jak ryż czy sól.

Elastyczność i tworzenie spersonalizowanych etykiet

Pakowanie usługowe umożliwia również tworzenie opakowań tego samego produktu na potrzeby różnych klientów. Akcje promocyjne, edycje limitowane i świąteczne – wszystko to jest codziennością handlową producentów żywności. Dzięki profesjonalnym parkom maszynowym i urządzeniom do pakowania wszystko dzieje się w pełni automatycznie i bardzo sprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak wysłać paczkę z Polski do Irlandii?

Nasi rodacy mieszkają dzisiaj w każdym zakątku świata, rodziny, które pozostały w Polsce czasami wysyłają swoim bliskim paczki. Mamy więc bardzo mocno rozpowszechnione wysyłanie paczek za granicę. Przykładem kraju, gdzie…
View Post

Kosze metalowe w przemyśle

Słowo „Gitterbox” oznacza pojemnik siatki. Pochodzi to z języka niemieckiego i jest specjalnym rodzajem kontenera, który określany jest też jak paleta siatkowa.
View Post

Kalendarz na zmówienie

Kalendarze nieodzowne są w każdym domu i biurze. Jedne wieszamy na ścianie, inne ustawiamy na biurku. Dzięki nim możemy odpowiednio zaplanować swój czas, spotkania oraz pamiętać o najważniejszych wydarzeniach rodzinnych.…
View Post