Bez kategorii

Jak wybrać kalendarz na zamówienie?

Kalendarze na zamówienie cieszą się ogromną popularnością. Warto jednak wiedzieć, że dzielą się one na wiele różnych rodzajów, więc podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu może być trudne. Dlatego warto wiedzieć jak wybrać kalendarz, by nie żałować i nie szukać kolejnego modelu. Jak wybrać najlepszy kalendarz na zamówienie?

Wybór rozmiaru

Na początek należy określić rozmiar kalendarza. Inny zmieści się do kieszeni, inny będzie dobrze wyglądał na biurku, a jeszcze inny może zawisnąć na ścianie. W zależności od wymiarów kalendarza może on mieć różne przeznaczenie.

Osoby, które nie mają sprecyzowanych oczekiwań, powinny raczej sięgać po kalendarze w uniwersalnych formatach. Dzięki temu są one najbardziej praktyczne i wygodne. W przypadku zamawiania kalendarzy jako gadżetów reklamowych szczególną uwagę warto zwrócić na modele książkowe, ścienne i biurkowe.

Datowanie

Kalendarze na zamówienie zwykle są datowane. Najczęściej kalendarz zaczyna się pierwszego stycznia. Zdarzają się też modele przeznaczone dla studentów, uczniów i nauczycieli, które rozpoczynają się od pierwszego września. Czasami dostępne są też kalendarze bez żadnych dat. Użytkownik może sam sobie je dopisać i zacząć używać kalendarza w dowolnym momencie.

Dość dużym zainteresowaniem cieszą się również kalendarze, które rozpoczynają się od jakiejś nietypowej daty. Niektóre firmy umożliwiają zamówienie kalendarzy, które rozpoczynają się dowolną – wybraną przez klienta datą np. od jego urodzin, rozpoczęcia pracy w nowym miejscu.

Rodzaj kalendarza

Wspominaliśmy już o rodzajach kalendarzy. Koniecznie trzeba podjąć decyzję co do typu kalendarza. Najbardziej popularne są książkowe, ścienne i biurkowe. Typy te dzielą się na wiele podtypów i rodzajów, co daje dużą możliwość dopasowania kalendarza do własnych potrzeb.

Pewną ciekawostką mogą być kalendarze o nietypowych kształtach i rozmiarach. Ich przykładem mogą być kalendarze w formie wizytówek, które kiedyś były bardzo modne… a teraz są one miłą ciekawostką. Dobrze jest też pamiętać, że sięganie po nietypowe wzory może być dobrym rozwiązaniem, które pozwoli marce się wyróżnić. Dzięki temu gadżet reklamowy będzie szczególnie skuteczny. Po prostu będzie zapadał odbiorcom w pamięć.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Budowa komputera jednoukładowego

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszy się komputer jednoukładowy. Jest to wydajne urządzenie, które jednocześnie można dostać w dosyć przystępnej cenie.
View Post

Odbiór odpadów innych niż komunalne

Lipiec 2013 roku oznaczał koniec pewnej epoki. Od początku tego miesiąca właściciele nieruchomości zamieszkałych zostali zwolnienie z obowiązku podpisywania umów na wywóz odpadów ze swoich posesji. W zamian za to…
View Post

Jak odsetek studentów IT wpływa na pkb

Są kraje, w których zaledwie niecały procent studentów uczy się na kierunkach informatycznych. Są też takie, gdzie robi to prawie 6 proc. studentów. Jakie to kraje i co z tego…
View Post