Bez kategorii

Gitterbox

Pojemniki gitar box stosowane są w różnego rodzaju magazynach do przechowywania i przetransportowania ciężkich produktów.

Konstrukcja skrzynek gitterbox

Siatkowa skrzynię wyposażone są w uchylną klapę, która zamyka się na zatrzaski. Klapa ta umożliwia szybszy i łatwiejszy ładunek produktów. Przemysłowe kosze metalowe mają 4 stopy dzięki którym wózek widłowy może podjechać z każdej strony i z łatwością je przetransportować. Skrzynki te układać można w kolumny jedna na drugą, co pozwoli zaoszczędzić miejsce w magazynie.

Siatkowe gitterboxy występują w wersji składanej jest to dobre rozwiązanie podczas powrotnego transportu. Kosze metalowe przemysłowe dostępne są w różnych wymiarach i mogą być stosowane z paletami wykonanymi z drewna lub plastiku. Niektóre modele gitterboxów wyposażone są w kółka, które umożliwiają łatwe przesuwanie ich po powierzchni magazynu. Szczególnie przydatna jest ta funkcja kiedy magazynujemy duże i ciężkie przedmioty wymagające mnóstwa siły do ich transportowania. Kosze metalowe przemysłowe pokryte są farbą i najczęściej są ocynkowane. Zabiegi te mają na celu ochronę ich przed warunkami atmosferycznymi oraz różnorodnym i uszkodzeniami mechanicznymi.

Zastosowanie pojemników

Pojemniki Gitterbox plastik spełniają swoją rolę podczas przechowywania i transportowania małych i lekkich przedmiotów. Podczas użytkowania gitterbox plastik trzeba pamiętać, aby dostosować przedmioty jakie będą w nim magazynowane tak by nie uszkodziły gitterboxa. Plastikowe gitterboxy mają mniejszą wytrzymałość niż gitterboxy metalowe. Niewielu producentów decyduje się na produkcja plastikowych gitterboxów ze względu na to że są one mało wytrzymałe. Kosze metalowe przemysłowe używane są do magazynowania oraz przetransportowania elementów produkcyjnych jakimi są części samochodowe lub odpady produkcyjne.

Parametry gitterboxów

Dostosowanie parametrów użytkowania koszy metalowych przemysłowych pozwala na dobranie ich do materiałów jakie będą w nich transportowane i magazynowane. Kosze gitterbox mogą mieć różną wielkość, wagę, nośność, ładowność oraz sposób wykończenia ścian. Wszystkie te elementy pozwalają idealnie dopasować gitterbox do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Czego można dowiedzieć się o marketingu?

Marketing jest nierozłącznym elementem każdego przedsiębiorstwa. Sprawia, że dana firma może komunikować się ze swoimi klientami. Warto poznać jego podstawowe czynności, by dowiedzieć się, że nie polega on na zwykłej…
View Post

Czy warto wynająć samochód dostawczy?

Wielu przedsiębiorcom zdarza się potrzeba posiadania dodatkowego auta. Niejednokrotnie dotyczy to samochodów dostawczych, gotowych do wykorzystania w każdej chwili. Gdy zdarza się to sporadycznie, lub taka potrzeba związana jest z…
View Post

Pomoc dla każdego księgowego

Prowadzenie księgowości w firmie wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale także zajmuje sporo czasu. Jest to związane m.in. z często zmieniającymi się przepisami prawnymi. Księgowy musi na bieżąco śledzić zmiany…
View Post