Rozważasz Kurs Spadochronowy? Odkryj AFF!

Skoki spadochronowe to ekscytująca aktywność, która wymaga odpowiednich umiejętności. Chociaż nie jest konieczne posiadanie kwalifikacji do skoków tandemowych, aby cieszyć się pełnią doświadczenia, kurs spadochronowy jest niezbędny dla tych, którzy chcą skakać samodzielnie. Jednym z popularnych kursów jest kurs AFF.

Co to jest Kurs Spadochronowy AFF?

Kurs spadochronowy może przyjąć tradycyjną formę, która zazwyczaj trwa kilka tygodni, lub skróconą formę, która może zakończyć się w ciągu zaledwie 2-3 dni. Kurs AFF to skrócona forma szkolenia, która, chociaż może wiązać się z dodatkowymi kosztami, oferuje wiele korzyści.

Kurs spadochronowy AFF pozwala na skrócenie czasu szkolenia do minimum, jednocześnie zapewniając pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz dokumenty, które upoważniają do samodzielnych skoków, ale tylko w ramach danego klubu i pod nadzorem instruktorów.

Dodatkowe Możliwości

Wiele szkół oferujących kursy spadochronowe AFF, oferuje dodatkowe opcje, które mogą być uwzględnione w cenie kursu. Te dodatki nie są niezbędne do nauki skakania ze spadochronem, ale mogą znacznie uatrakcyjnić doświadczenie, pozwalając na zachowanie pamiątek i wspomnień z kursu.

Dodatkowe opcje mogą obejmować możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia lub planowanie kolejnych skoków, które są niezbędne do uzyskania kolejnych poziomów kwalifikacji. Po ukończeniu kursu otrzymasz specjalną książeczkę, w której będziesz zaznaczać swoje postępy.

Co dalej po Kursie Spadochronowym AFF?

Ukończenie kursu AFF nie oznacza, że możesz skakać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Kurs ten uprawnia do samodzielnych skoków, ale tylko w ramach danego klubu. Kurs AFF jest więc doskonałym testem, który pomoże Ci zdecydować, czy skoki spadochronowe są Twoją prawdziwą pasją.

Po ukończeniu kursu AFF i wykonaniu 50 skoków, otrzymasz międzynarodowe świadectwo kwalifikacji, które upoważnia do samodzielnych skoków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like